Zpět
11.06.2025, Třída Berušky
VÝLET TO JE KRÁSA, BERUŠKA DNES JÁSÁ
Nejásá jen jedna beruška, ale hned plná třída berušek. A není jen tak obyčejný výlet, ale výlet přímo do Pohádkového lesa.
Cesta do Bíliny proběhla v naprosté pohodě a to i díky firmě Autobusy Kavka, která nám na tuto cestu půjčila velký a pohodlný autobus jako dárek dětem na konec školního roku.
A pak následovala "nejdůležitější " část každého výletu - svačina. Ny výletě vždy chutná nejlépe :)
Procházka lesem mezi dřevěnými pohádkovými postavičkami, proběhnutí a krátká hra na hřišti. To vše uteklo strašně rychle a byl čas na cestu zpátky do školky na oběd.
Počasí nám přálo, výlet se vydařil a děti si dopoledne užily.
Další články
Co se u nás děje?
Dětem se nejvíce na výletě libila scačina, skákací trampolínky a také zvířátka :))))
Děti se mohly volně pohybovat v ohradě, krmit zvířátka, kůzlátka, slepičky, pozorovat ostatní zvířátka - klokany, prasátka, selátka, lamy a koníky.
Přečíst více
Co se u nás děje?
Pohádkový příběh z písku a kouzelná hudba!
Děti byly nadšené, že se mohly na chviličku stát výtvarnými umělci.
Přečíst více